O FIRMIE MAK

Cel

MAK nie jest firmą z wieloletnią tradycją. Nie jest żarłocznym rekinem rynkowym. Powstała z chęci stworzenia przyjaznego miejsca pracy dla pracowników i partnerskich relacji z firmami współpracującymi.
Udało się!
Traktujemy naszych partnerów handlowych jak przyjaciół, staramy się jak najlepiej rozpoznawać potrzeby klientów i je zaspokajać. Wszelkie problemy rozwiązujemy z dużą dozą elastyczności i empatii.

Firma działa od lipca 2017 roku. Zatrudnia około 10 pracowników. Produkujemy poduszki meblowe dla fabryk mebli, ale jesteśmy także producentem huśtawek sensorycznych dla dzieci MEMOLA, materaca „pełzającego” oraz poduszek profilowanych dla fimy HILDING ANDERS POLSKA. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie nowych projektów, w których można wykorzystać wiedzę i doświadczenie w zakresie szycia, krojenia tkanin i wykonywania poduszek.

Pracownicy

Dobrze zgrana załoga jest dla nas niezwykle ważna. Dbamy o pozytywną atmosferę w pracy, pragniemy, aby wszyscy czuli się swobodnie i do swoich zadań podchodzili z uśmiechem.
Wśród pracowników panują przyjacielskie stosunki. Chętnie spotykamy się po pracy, wspólne wyjścia do kina czy grille nie są u nas rzadkością.
Nie ma ważnych i ważniejszych – wszyscy pracujemy dla wspólnego celu, z wzajemnym poszanowaniem i życzliwością – solidnie, uczciwie , w pełni zaangażowani. To jest prawdziwy zespół, team działający dla korzyści naszych kontrahentów i firmy.

Klienci

Podejmujemy także inne wyzwania. Jesteśmy producentem huśtawek dla dzieci marki MEMOLA oraz zajmujemy się produkcją poduszek profilowanych do spania firmy HILDING ANDERS. We wszystkie projekty angażujemy się w pełni, z dużą dbałością o szczegóły.